Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z kwietnia 2023 - najważniejsze wydarzenia. Co działo się w Biskupcu? Bądź na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biskupiec zmienił się  w kwietniu 2023?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biskupiec zmienił się w kwietniu 2023? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w kwietniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Biskupca najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „To oni są poszukiwani za zabójstwo. Zobacz, kogo aktualnie szuka policja. Lista osób poszukiwanych listem gończym z art. 148 Kodeksu karnego”?

Przegląd kwietnia 2023 w Biskupcu: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z kwietnia 2023 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 To oni są poszukiwani za zabójstwo. Zobacz, kogo aktualnie szuka policja. Lista osób poszukiwanych listem gończym z art. 148 Kodeksu karnego

Kilkadziesiąt osób w całej Polsce poszukuje obecnie policja, za którymi wystosowano list gończy z artykułu 148 Kodeksu karnego. Ile grozi lat za zabójstwo? Z jakich części Polski poszukuje się sprawców przestępstwa? Zobacz aktualną listę osób, którym grozi kara nie krótsza od 8 lat, kara 25 lat, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności!

📢 Takie warunki trzeba spełnić żeby wziąć ślub w 2023 roku. Ślub od A do Z. Ślub kościelny, cywilny i ślub konkordatowy. Czym się różnią?

Sezon ślubny 2023 zbliża się wielkimi krokami. Kto może wziąć ślub kościelny, co parom daje ślub kościelny? Kiedy wybrać ślub cywilny, a kiedy ślub konkordatowy - odpowiadamy! Zobaczcie, jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć taki ślub.

📢 Przegląd prasy z tygodnia 23.04.2023. Co działo się w Biskupcu. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biskupca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 16.04 a 22.04.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „To oni są poszukiwani za zabójstwo. Zobacz, kogo aktualnie szuka policja. Lista osób poszukiwanych listem gończym z art. 148 Kodeksu karnego”?

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka maj Biskupiec: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w kwietniu uwagę czytelniczek i czytelników z Biskupca. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Port w Elblągu. Parking dla tirów, nadzieja dla miasta i strategiczny plan

Spór o to, kto ma przygotować port w Elblągu na przyjęcie towarowych statków przechodzących przez przekop Mierzei Wiślanej, nie jest nowy. Wystarczyło spojrzeć na plany inwestycji, by jasne stało się, że budowa drogi z Zatoki Gdańskiej na Zalew Wiślany „kończy się” kilkaset metrów przed elbląskim, komunalnym portem.

📢 Jaki nowy wiek emerytalny w Polsce? Znamy odpowiedź rządu. Są też najnowsze dane o waloryzacji emerytur w 2024 roku i później. Ile zarobisz?

W 2023 roku wejdzie Nowy Wiek Emerytalny? Spekulacje na ten temat rozgrzewają środowiska przyszłych emerytów. Stawką jest wydłużenie okresu ich pracy i podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat. Na emeryturę przejdziemy później, czy uda się utrzymać dotychczasową granicę (60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn)?

📢 Popyt na magazyny jest bliski rekordowego. Pomorze przyciąga nowych najemców i deweloperów. Regesta wynajęła 36 tys. m kw.

Bardzo wysokie zainteresowanie najemców nowoczesną powierzchnią magazynową utrzymujące się kolejny rok z rzędu. Rynek magazynowy dynamicznie rośnie w całej Polsce.

📢 Alimenciarze z Warmii i Mazur. Te osoby nie płacą na swoje dzieci. Kogo szuka policja w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź LISTĘ!

Te osoby nie płacą alimentów na swoje dzieci. Kogo szuka warmińsko-mazurska policja? Sprawdź. Rozpoznajesz kogoś ze zdjęć? Zawiadom służby. Możesz to zrobić, dzwoniąc na numery telefonu 112 lub 997, lub wysyłając wiadomość mail na adres [email protected]. Na Warmii i Mazurach policja poszukuje łącznie kilkadziesiąt osób, które unikają wymiaru sprawiedliwości, nie płacąc na czas lub w ogóle zasądzonych przez sąd alimentów.

📢 Prezydent RP Andrzej Duda: Mierzeja Wiślana ma strategiczne znaczenie!

Rejon Mierzei Wiślanej ma strategiczne znaczenie dla obrony granic i terytorium Polski - powiedział prezydent Andrzej Duda, który obserwował we wtorek przy przekopie Mierzei ćwiczenia Zalew-23.

📢 Przegląd tygodnia z 16.04.2023 w Biskupcu. Najważniejsze wydarzenia od 9.04 do 15.04.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biskupca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 9.04 a 15.04.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sezonowa wyprzedaż w CCC już trwa! ”?

📢 Spanie w staniku jest dobrym pomysłem? Ten pomysł ma swoje wady i zalety. Zobacz, jakie niesie za sobą konsekwencje

Spanie w biustonoszu nagromadziło wokół siebie wiele mitów. Dobry sen jest ogromnie ważny, a nasz ubiór może sprzyjać jakości wypoczynku lub wręcz przeciwnie, powodować dyskomfort, a przez to nawet przebudzenia. Jak to jest ze stanikiem? Lepiej spędzić noc w nim czy bez niego? Odpowiedź brzmi: to zależy od okoliczności. Sprawdź, jak jest w Twoim przypadku.

📢 Dorastaliście w PRL i latach 90.? Te MEMY sprawią, że zatęsknicie za dzieciństwem. Czas na wspomnienia

Urodziliście się pod koniec ubiegłego stulecia? Nie ma wątpliwości, że był to wyjątkowy czas w historii nie tylko naszego kraju, ale i świata. Osoby, które się wtedy urodziły, na pewno z sentymentem zajrzą do naszej galerii. Zobaczcie najlepsze MEMY o PRL i latach 90.

📢 Każdy może być sportowcem! „Drużyna Energii” zachęca do aktywności fizycznej i łączy społeczność szkolną

Na ruch zawsze jest dobry moment. Niezależnie od wieku, statusu materialnego, kondycji czy wiedzy na temat sportu. O tym powinny pamiętać nie tylko dzieci, ale także ich nauczyciele i rodzice, którzy od małego mogą szczepić ducha różnych form aktywności fizycznej. Dla młodzieży dobrym krokiem do zwiększenia porcji ruchu w swoim życiu może być dołączenie do „Drużyny Energii”. Na czym polega akcja? Dlaczego warto wziąć w niej udział?

📢 Przegląd prasy z tygodnia 9.04.2023. Co działo się w Biskupcu. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biskupca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 2.04 a 8.04.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Relikty niechcianej przeszłości, czy chichot historii”?

📢 Relikty niechcianej przeszłości, czy chichot historii

W Polsce istnieje wiele rosyjskich monumentów, które są pozostałością po czasach, kiedy Polska była pod władzą Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Czy niektóre z tych pomników obecnie uznawane są za cenne zabytki kultury, a inne stanowią przedmiot kontrowersji?

📢 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wspiera gminy i stowarzyszenia w naszym regionie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR), to jednostka organizacyjna Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zajmująca się realizacją polityki rządu w zakresie wsparcia rolnictwa oraz rozwoju obszarów wiejskich. KOWR pełni rolę koordynatora różnego rodzaju programów i projektów, których celem jest wspieranie rolnictwa i wsi.
Jakiej pomocy udzielił gminom oraz stowarzyszeniom z naszego regionu oddział terenowy KOWR w Olsztynie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Dzień pamięci - ZBRODNIA KATYŃSKA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na biskupiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto